Zariaďte si izbu vo farbách jesene!

Zariaďte si izbu vo farbách jesene!

Jeseň je jednou z najkrajších ročných období, ktorá nám ukazuje širokú škálu farebných odtieňov. Počasie za oknom pomaly začína súťažiť v počte premien za sekundu - mrazík, prehánka, vietor, slnko, dusno, hmla. Počas náladového jesene človek skrátka nerád vyťahuje päty z domu. O to viac je potom treba si doma vytvoriť útulné a hrejivé prostredie. Aj bývanie podlieha aktuálnym trendom. Ak patríte medzi milovníkov jesene, ale nepotrebujete kvôli pár mesiacom meniť vybavenie domácnosti, najrýchlejší zmenu vykúzli najrôznejšie deky, prikrývky či vankúše. Pochmúrne jesenné večery priamo nabáda k tomu, aby sme sa večer zaborili medzi vankúše pred obľúbený film s hrnčekom čaju.

V móde sú nielen potlače inšpirované jesennou prírodou, ale aj geometrické tvary a jednoduché zemité farby ako hnedá alebo okrová. Skvelú alternatívu predstavuje pletená klasika. Čo sa týka stien, tu najlepšie pôsobia svetlé tóny hnedej, béžovej a oranžovej. Vydajte sa na prechádzku a nazbierajte vonku prírodné dekorácie v podobe gaštanov, vetvičiek s ihličím, či šišky. Tie umiestnite do misky a razom máte krásnu dekoráciu za pár korún. Váš domov zútulnia tiež košíky s ovocím alebo okrasné tekvice Ak nepatríte medzi šťastlivcov, na ktoré doma čaká krb, nevešajte hlavu. Správnu náladu dokreslí vhodne rozmiestnené sviečky s vôňou vanilky, škorice a borovice.

1 Comments

  • Avatar
   Julia Benson
   okt 29, 2020

   As an editor from best paper writing US Autumn is the season which prepares us to welcome Spring and it's livelihood. Every leaf drops from the tree sings us song of good news of it's arrival

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code