Predsieňové steny - originálne riešenie pre malé haly

Predsieňové steny - originálne riešenie pre malé haly

Predsieň je miestnosť, na ktorú je často v rámci obývania interiérov zabúdané. Pravda, netrávime v nej síce toľko času, ale je takou vstupnou bránou do nášho domova - a nie nadarmo sa hovorí, že prvý dojem je ten najdôležitejší.
V hale zvyčajne odkladáme veci, u ktorých sa predpokladá, že je pri najbližšom odchode z domu budeme zase potrebovať. Nie každá predsieň ale ponúka toľko priestoru pre vstavanú skriňu a nie každý zas rád odkladá veci na pojazdný vešiak. Ideálnym riešením pre malé vstupnej miestnosti sú stále predsieňovej steny, ktoré spravidla bývajú jednoduché a účelné. Čo by tá správna nemala chýbať?
1. BOTNÍK
Našim klasickým zlozvykom bývajú hromady topánok pri vchodových dverách. Voľba veľkosti a typu botníku sa odvíja aj od priestorových možností predsiene, takže ak vám vstavaný botník nebude stačiť, vždy môžete dokúpiť závesný.
2. SKRINKA
Väčšina predsieňových setov má ako svoju súčasť užšiu skriňu, ktorá často v hale slúži ako jediný úložný priestor pre bundy alebo kabáty, ale niektoré mávajú aj zabudované šuplíky, do ktorých uschováte napríklad šatky, čiapky alebo kabelky.

3. ZRKADLO
Každý sa pred odchodom z domu potrebuje presvedčiť, že nevyzerá ako strašiak do kapusty. Navyše tvorí aj optické zväčšenie priestoru. Z praktického hľadiska je najlepšie mať stenu so zabudovaným zrkadlom, ale ak vám žiadna taká nepadne do oka, zrkadlo jednoducho dokúpite. Len pamätajte, že ho neumiestňujeme proti dverám, ale vedľa nich.
4. VEŠIAK
Bývajú nenápadné, ale každý vešiak plní obzvlášť v predsieni nezastupiteľnú úlohu. Každý deň si na neho odkladáme zvršky a svoje si tu rada odloží i návšteva. Preto vyberajte takú stenu, ktorá disponuje dostatočným množstvom priestoru na odkladanie. V inom prípade sa dajú vždy dokúpiť háčiky.

ČO BY SA EŠTE MOHLO vojsť:
Odkvapkávač na topánky - predovšetkým pri inom ako letnom období
Vešiak alebo priehradka na kľúče - od domu, od auta, vždy budete vedieť, kde ich máte
Stojan na dáždniky - vaši kamaráti do dažďa vždy po ruke
Taburet alebo lavička - nech sa do toho môžete pohodlnejšie obuť
dekoračné maličkosti- kvetina na botník, fotky na stenu, obrazy ...

Tags: predsien

23 Comments

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code