Trendy tapety

Posted by
V jednoduchosti je krása, ale čo takto menšiu ozvláštnenie vášho interiéru v podobe tapiet? Tento dekoračný prvok je na trhu už niekoľko rokov, avšak dnes je situácia iná. Je naozaj z čoho vyberať.

Sedacie vaky sú originálnym doplnkom interiéru

Posted by
Bez sedacieho nábytku nemôže kvalitne fungovať žiadna domácnosť. Ak vás však už omrzela klasika v podobe sedačiek, stoličiek či kresiel, určite vás zaujmú sedacie vaky a sedacie vrecia, ktoré v poslednej dobe naberajú na popularite.

Zariaďte si izbu vo farbách jesene!

Posted by
Jeseň je jednou z najkrajších ročných období, ktorá nám ukazuje širokú škálu farebných odtieňov. Počasie za oknom pomaly začína súťažiť v počte premien za sekundu - mrazík, prehánka, vietor, slnko, dusno, hmla. Počas náladového jesene človek skrátka nerád vyťahuje päty z domu.
Predsieň je miestnosť, na ktorú je často v rámci obývania interiérov zabúdané. Pravda, netrávime v nej síce toľko času, ale je takou vstupnou bránou do nášho domova - a nie nadarmo sa hovorí, že prvý dojem je ten najdôležitejší.

Domáca kancelária

Posted by
Poslednou dobou sa stále väčším trendom stáva domáca kancelária. Tento variant je síce lákavý a nesie so sebou hneď niekoľko výhod, ale tiež nevýhod - nie každý dokáže optimálne plánovať čas tak, aby nakoniec nezanedbával svoje pracovné povinnosti.